Tehtud tööd

Virtsu vasallilinnuse taastamine

2014. aastal alustasime alates 1534. aasta talvest varemetes olnud Virtsu vasallilinnuse restaureerimistöödega. Linnuse taastamise eestvedajaks on Virtsu arenguselts. Rohkem infot ja artikleid linnuse ning selle taastamise kohta leiab siit!


Orissaare tuletõrjedepoo renoveerimine käsitöömajaks ja hosteliks

1930ndatel ehitatud tuletõrjedepood kasutati sihtotstarbeliselt kuni 1990ndate alguseni, renoveerimistöödega alustasime aastal 2011. Kingituste- ja käsitööpood, kohvik ning hostel tegutsevad depoos tänaseni, vaata täpsemalt www.facebook.com/pritsukas

Tumala mõisa kabeli konserveerimine

Rohkem infot Tumala mõisa kabeli kohta leiab siit!

Vainu talu tuuliku jalami renoveerimine Haapsu külas

Vainu talu tuulik on ehitatud 20. sajandi algul, tegu on Eesti väikseima Hollandi tüüpi tuulikuga, mille hooneosa on hästi säilinud, kuid sisseseade mitte. Loe tuuliku kohta täpsemalt siit!

Illiku lao (ajalooline kalapüügijaam) renoveerimine

Ajalooline kalapüügijaam on täitnud erinevate riigikordade ajal erinevaid ülesandeid, olnud vahepeal näiteks kohaliku tarbijate koperatiivi taaralaoks. Tänapäeval kasutatakse hoonet peomajana.

Välja talu laut-keldri konserveerimine Koguva külas

Välja talukompleksist on säilinud mitmeid ilusaid 20. sajandi algul ehitatud hooneid ja kompleks on tunnistatud kultuurimälestiseks. Meie tööks oli kompleksis laut-keldri konserveerimine. Rohkem infot siit!

 

Erinevaid näiteid talukohtades tehtud ehitus- ja renoveerimistöödest